Wsparcie Przedszkola Samorządowego w Chmielnie

Z radością informujemy, że nasza Fundacja wsparła Przedszkole Samorządowe „Baśniowa Kraina”, przekazując 50 sztuk kolorowanek, które z pewnością urozmaicą codzienne zajęcia dzieci oraz wspomogą ich rozwój kreatywny.

Kolorowanki to tylko jedna z wielu form naszego wsparcia. Nasza fundacja angażuje się również w inne inicjatywy, które mają na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci. Wspieramy projekty edukacyjne, które pomagają najmłodszym odkrywać świat i kształtować swoje pasje, oraz działania wychowawcze, które uczą współpracy, empatii i odpowiedzialności.

Podczas festynu rodzinnego, który odbył się 5 czerwca 2024 roku, mieliśmy przyjemność otrzymać podziękowanie od przedszkola za naszą pomoc i wsparcie. To dla nas ogromna radość i motywacja do dalszych działań.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią społeczności, która dba o rozwój najmłodszych i wspiera edukację od najmłodszych lat. Wierzymy, że nasze działania przyczynią się do lepszej przyszłości dzieci.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą fundację i przyczyniają się do realizacji naszych celów. Razem możemy zdziałać wiele dobrego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *